Kommode med stenplade, gustaviansk stil, kopi efter Hultstén, 1800-/1900-tallet.

480080. Kommode med stenplade, gustaviansk stil, kopi efter Hultstén, 1800-/1900-tallet.

Højde 82,5 cm, bredde 95 cm, dybde 46 cm.

Slidmærke efter lås, stenplade med ridser, mindre Kantstødt, mindre finerskader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 598