Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gästriklands Auktionskammare
Kunst
Malerie
480033. AXEL GEORG HARALD MAGNUSON. Portræt af rygende kvinde, gouache på papir, signeret og dateret Paris -36.
« Tilbage til genstanden