LOFTSLAMPE, metal og keramik, 20. århundrede.

479958. LOFTSLAMPE, metal og keramik, 20. århundrede.

Indret med blomster og blade.
Højde 57 cm Diameter 60 cm.

Alder og Brugsslitage.
Funktion ikke gennemgået.
Lampebeslag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indret med blomster og blade.
Højde 57 cm Diameter 60 cm.

Alder og Brugsslitage.
Funktion ikke gennemgået.
Lampebeslag mangler.

Antal besøg: 625