DUKKE, celluloid, "Inge", skildpadde mærket 56, 20. århundrede.

479903. DUKKE, celluloid, "Inge", skildpadde mærket 56, 20. århundrede.

Solide glasøjne.
Højde 56 cm.
Skildpadde mærket 56.
Tøj og røde sko fra midten af det 20. århundrede.

Hoved (ryg) renoveret.
Brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Solide glasøjne.
Højde 56 cm.
Skildpadde mærket 56.

Hoved (ryg) renoveret.
Brug/aldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.561