DUKKE, celluloid, Cellba, midten af det 20. århundrede.

479898. DUKKE, celluloid, Cellba, midten af det 20. århundrede.

Gul strikket kjole.
Blå massive glasøjne.
Støbt hår.
Højde 51,5 cm.
Havfrue tagget.

Skader på venstre fod/revne.
Brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gul strikket kjole.
Blå massive glasøjne.
Støbt hår.
Højde 51,5 cm.
Havfrue tagget.

Skader på venstre fod/revne.
Brug/aldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.401