SOFA, rokokostil, anden halvdel af det 20. århundrede.

479747. SOFA, rokokostil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Tresitsig. Mahogni stel. Udskåret indretning. Dybt syet ryg, løse fjer i ryg og sæde. Dekor af perle negle. Betræk af læder. Længde ca 192 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 591