EBBE EBERHARDSSON. "Netholder", farvelitografi, nummereret 22/50, signeret.

479733. EBBE EBERHARDSSON. "Netholder", farvelitografi, nummereret 22/50, signeret.

ca 50 x 35 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 50 x 35 cm.

Antal besøg: 507