DESK, New Renaissance, første halvdel af det 20. århundrede.

479673. DESK, New Renaissance, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 79, dybde 64, længde 124,5 cm.

Stor slitage, skader, maske tung, senere plastikbetræk.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 450