KUVERT BORD, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

479451. KUVERT BORD, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Diskens dimensioner (inkl. udkast) ca. 71x71 cm.

Finerskader, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Finerskader, pletter, ridser.

Antal besøg: 960