DEKORATIVE ELEMENT / TRAPPESKINNE, 3 dele, begyndelsen af det 20. århundrede.

479414. DEKORATIVE ELEMENT / TRAPPESKINNE, 3 dele, begyndelsen af det 20. århundrede.

Bejdset træ. Gennembrudt indretning.
Samlet længde ca 190 cm, højde 57 cm.
Vejlederens længde 180 cm.

Slitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vejlederens længde 180 cm.

Slitage og mindre skader.

Antal besøg: 573