479358. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flot våbenskjoldmaleri. Olie på lærred, signeret O. Wallerstedt og dateret 1887.
BEMÆRK! STØRRELSEN! 176 x 101 eksklusiv ramme. 194,5 x 119 cm inklusiv ramme. Formentlig indrammet vægfelt.
Knitring, pletter, retouchering.