OLLE SANDBERG. bordlampe kort, glas, signeret.

478832. OLLE SANDBERG. bordlampe kort, glas, signeret.

Højde 27,5 cm.

Skader på inderskærm, ledningskåret, se billede!

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 27,5 cm.

Antal besøg: 984