HERREUR, Bretling Navitimer, stål, manuel, Ref. 1806., formentlig 1960'erne/1970'erne.

478826. HERREUR, Bretling Navitimer, stål, manuel, Ref. 1806., formentlig 1960'erne/1970'erne.

Urkasse, diameter ca 41 mm.

Senere armled. Virker ved katalogisering - der gives ingen garanti for funktion. Overfladeslitage, flere ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Urkasse, diameter ca 41 mm.

Antal besøg: 3.053