BENGT EKLUND. EFTER. Jockey, glas, 20. århundrede.

478652. BENGT EKLUND. EFTER. Jockey, glas, 20. århundrede.

Skrevet nederst: Sprængningsarbejde BO Ögren, Floatex Glas, 1982. Eklund.
Lavet efter et kunstværk af Bengt Eklund.

Længde 62 cm.
Bredde 43 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 62 cm.
Bredde 43 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 656