478598. PLADEAFSPILLER, med USB, model TT-989E.
Moderne pladespiller med mulighed for at optage vinyl til SD-kort eller USB-hukommelse.
Indbygget RIAA forstærker.
Ledningsføring og brugsanvisning medfølger samt udskiftningsnåle.
Bredde 42 cm, dybde 36 cm, højde 12 cm.
Funktionstestet åg, let Brugsslitage, ridser på låget.
Indbygget RIAA forstærker.