BORDPLATEAU, messing, 20. århundrede.

478115. BORDPLATEAU, messing, 20. århundrede.

Stel af messing. Plade af spejlglas. Gennembrudt indretning. Længde omkring 60. Bredde ca 28. Højde ca 5 cm.

Overfladeslitage. Nogle steder lidt plettet metal.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.242