SINGLER & EP PLADER 9 stk, The Beatles, 1960'erne.

478055. SINGLER & EP PLADER 9 stk, The Beatles, 1960'erne.

Alt du behøver er kærlighed, single, Parlophone R5620 A hard days night, EP, Odeon GEOS 222 Hey Jude, single, Parlophone DP570 Ticket to ride, EP, Parlophone GEOS 233 Rock and roll musik, EP, Parlophone GEOS 231 Jeg har det fint, single, Parlophone, R5200 Girl, single, Parlophone SD5987 Paperback writer, Parlophone R5452 Day Tripper, single, Parlophone R5389.

Brugsslitage, mindre ridser, generelt god stand.
To diske mangler covers.

Få foretaget en gratis vurdering!

To diske mangler covers.

Antal besøg: 6.578