NOTESTATIV, bøg og messing, 20. århundrede.

4779835. NOTESTATIV, bøg og messing, 20. århundrede.

Længde 46, bredde 30, højde 94 cm.

Brugsslitage, mærker.

Genstanden findes i Helsingborg, Sverige

Brugsslitage, mærker.

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
S2 - Showroom 2
Antal besøg: 68

Andre interessante genstande