MØRTEL med PISTIL, malm, 1700-/1800-tallet.

477977. MØRTEL med PISTIL, malm, 1700-/1800-tallet.

Højde 10 cm. Pistill længde 14 cm.

Ejermonogram. Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 870