HERREUR, Tissot Seastar Seven, 18 karat guld.

477955. HERREUR, Tissot Seastar Seven, 18 karat guld.

Urkasse af 18 karat guld, diameter 33 mm, sølvskive med stavindeksering, manuelt mekanisk urværk, sort læderrem.
Gavestik "For nidkærhed og ærlighed i rigets tjeneste" og tre kroner.

Brugsslitage, ridser i glasset, urværket virker ved test.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 724