BORDLAMPE og KRONEBLOMM, udskåret træ, signeret.

477810. BORDLAMPE og KRONEBLOMM, udskåret træ, signeret.

Bordlampe signeret Sten Persson 22-12-1973 højde 33,5 cm.
Kronblom på spark signeret FA (Folke Andersson) 1-12-1998 længde 64 cm.

Spark mangler en detalje såvel som i dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 957