EGBERT VAN HEEMSKERK DER JÜNGER ( NACHFOLGE ). 3 fester ved krovinduet.

477802. EGBERT VAN HEEMSKERK DER JÜNGER ( NACHFOLGE ). 3 fester ved krovinduet.

3 ulige fester med lerfløjter og drikkekar ved krovinduet, olie på lærred, øverste område delvis retoucheret, min. Afhugget, 50 x 34 cm, senere ramme, Holland 18 århundrede.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besøg: 727