BENGT OLSON. Olie på lærred, signeret, dateret 1987.

477525. BENGT OLSON. Olie på lærred, signeret, dateret 1987.

55 x 46 cm.

Enkelte mindre pletter.

Kunstner/designer

Bengt Olson (Født 1930)

Få foretaget en gratis vurdering!

55 x 46 cm.

Enkelte mindre pletter.

Kunstner/designer

Bengt Olson (Født 1930)

Antal besøg: 524