RUNE CLAESSON. Landskab, 3+1, tegning og litografier, sign.

477505. RUNE CLAESSON. Landskab, 3+1, tegning og litografier, sign.

27x40-34-44 cm.

Uundersøgt uden for ramme og litografierne er uindrammede.

Få foretaget en gratis vurdering!

27x40-34-44 cm.

Antal besøg: 468