RAZOR, Gillette, messing, første halvdel af det 20. århundrede.
477320. RAZOR, Gillette, messing, første halvdel af det 20. århundrede.
Alle dele i messing, Hovedstemplet: Varemærke Gillette, Made in USA. Æske mærket Made in USA, kendt verden over, Gillette.
Der medfølger et ekstra blad, mærket Gillette.
Original æske med indsat klud.