RAZOR, Gillette, messing, første halvdel af det 20. århundrede.

477320. RAZOR, Gillette, messing, første halvdel af det 20. århundrede.

Alle dele i messing, Hovedstemplet: Varemærke Gillette, Made in USA. Æske mærket Made in USA, kendt verden over, Gillette.
Der medfølger et ekstra blad, mærket Gillette.
Original æske med indsat klud.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.726