MOTORCYKEL-RELATEREDE genstande, omkring midten af det 20. århundrede.

477202. MOTORCYKEL-RELATEREDE genstande, omkring midten af det 20. århundrede.

Hatte, 2 stk, læder. Håndbog for motorcyklister. Motorcykelbriller, Nordiska Latexfabriken, Torekov, med flere.

Brugsslitage. Sider i bogen er ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 903