KJELL ENGMAN. VAS, Kosta Boda, 1990'erne.

477193. KJELL ENGMAN. VAS, Kosta Boda, 1990'erne.

Begrænset oplag på 300, udskårne øjne, næse, mund, højde 36 cm, diameter 11 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Kjell Engman (Født 1946)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Kjell Engman (Født 1946)

Antal besøg: 833