STOLEBORD, 3 dele, træ, Reiners Möbelfabrik, Mjölby, 1900-tallet.

477005. STOLEBORD, 3 dele, træ, Reiners Möbelfabrik, Mjölby, 1900-tallet.

Største mål: Længde 60 cm.
Bredde 33 cm.
Højde 55 cm.
Et bord mærket nedenunder.

Brugsslitage, solbleget, ridser, stødmærker, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Største mål: Længde 60 cm.
Bredde 33 cm.
Højde 55 cm.
Et bord mærket nedenunder.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 787