Sæt DIVERSE, 18 dele, mest Emalox Norge.

47700. Sæt DIVERSE, 18 dele, mest Emalox Norge.

Bestående af: 10 + 1 tønde diameter 7 hhv. 18, 1 + 1 + 1 skåle diameter 10 - 15, peberkværn, saltspreder, tændstikæske, isspand Daydream Australien diameter 21 cm.

Slitage, ridser, mindre emaljeskader, isspand med bule.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.523