47700. Sæt DIVERSE, 18 dele, mest Emalox Norge.
Bestående af: 10 + 1 tønde diameter 7 hhv. 18, 1 + 1 + 1 skåle diameter 10 - 15, peberkværn, saltspreder, tændstikæske, isspand Daydream Australien diameter 21 cm.
Slitage, ridser, mindre emaljeskader, isspand med bule.