PIERRE BONNEVIER. OLIE PÅ LÆRRED.

476972. PIERRE BONNEVIER. OLIE PÅ LÆRRED.

Portræt af kvinde med grøntsagskurv. 45x37 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.042