LOTTA HORN. Figur, messing, Reijmyre messingværk, 19/2000-tallet.

476963. LOTTA HORN. Figur, messing, Reijmyre messingværk, 19/2000-tallet.

Stemplet. Længde 9 cm, højde 9,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.708