SPISESTUESGRUPPE, 7 stk., gustaviansk stil.

476911. SPISESTUESGRUPPE, 7 stk., gustaviansk stil.

Bord, 2 indsatser, 6 stole, Bord, højde 75 cm, diameter 110 cm, total længde 210 cm.
Stol højde 86 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stol højde 86 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 466