DIGITALT KAMERA, Canon EOS 600D og 2 objektiver Canon.

476839. DIGITALT KAMERA, Canon EOS 600D og 2 objektiver Canon.

Objektiv Canon Zoomobjektiv EF-S 18-55 mm 1:3,5-5,6 III, ⌀58 mm.
Objektiv Canon Zoomobjektiv EF 75-300mm 1:4-5.6 III, ⌀58mm Batterigreb Canon BG-E8.
Batterioplader Canon LC-E8E og batteri LP-E8.
USB-kabel.
Et hukommelseskort medfølger.

Et objektivdæksel mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

USB-kabel.
Et hukommelseskort medfølger.

Antal besøg: 1.114