Lænestol, krom og læder, 20. århundrede.

4767559. Lænestol, krom og læder, 20. århundrede.

Højde ca. 74 cm, sædehøjde ca. 40 cm, bredde ca. 72 cm.

Brugsslitage. Læder på armlæn med hårdt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.405