HANS LARSSON. Akvarel. Signeret og dateret -02.

476524. HANS LARSSON. Akvarel. Signeret og dateret -02.

Fugl. Billedstørrelse 28x43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hans Larsson (1910–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hans Larsson (1910–1973)

Antal besøg: 5.123