Mælkekander, 2 stk., 20. århundrede.

4764719. Mælkekander, 2 stk., 20. århundrede.

Diameter 35, højde 60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 35, højde 60 cm.

Brugsslitage.

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
P7 - Pallställ 7
Antal besøg: 132