TRÆÆSKER, 5 stk og REJSETASKER, 2 stk, første halvdel af det 20. århundrede.

476329. TRÆÆSKER, 5 stk og REJSETASKER, 2 stk, første halvdel af det 20. århundrede.

Æske Sunlight sæbe længde 69 cm.
Æske Calpack Frugt længde 41,5 cm.
Æske Liljeholmens stearinfabriks AB længde 72 cm.
Æske Jim Wade æbler længde 49 cm.
Æske uden reklametekst længde 65 cm.
2 kufferter længde 50 og 65 cm.

Omfattende skader, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Omfattende skader, slitage.

Antal besøg: 644