KERSTIN WERNINGE. "Oknö", olie på Panel, signeret.

476161. KERSTIN WERNINGE. "Oknö", olie på Panel, signeret.

11 x 15 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

11 x 15 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 1.604