ELLIS WALLIN. Sol over både og bådehuse, olie på Panel, signeret.

476149. ELLIS WALLIN. Sol over både og bådehuse, olie på Panel, signeret.

23 x 33 cm.

Alders slid. Overfladesnavs, pletter.

Kunstner/designer

Ellis Wallin (1888–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

23 x 33 cm.

Kunstner/designer

Ellis Wallin (1888–1972)

Antal besøg: 502