ARMBÅND, 18K rødguld. Vægt 91,4 g.

476060. ARMBÅND, 18K rødguld. Vægt 91,4 g.

Indvendig diameter 58 x 71 mm. Charm med 8/8 slebet diamant.

Brugsslitage, flere ridser. Porer ved låse. Sikkerhedskæde beskadiget. Charm med gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 630