BORD på hjul, teaktræ, 1950'erne/60'erne.

475975. BORD på hjul, teaktræ, 1950'erne/60'erne.

Bord på hjul med underliggende avishylde og metalben.
Længde 60 cm, bredde 45 cm, højde 53 cm.

Brugsslitage, mindre ridser/mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 666