HJØRNERYLDE, 20. århundrede.

HJØRNERYLDE, 20. århundrede.
475925. HJØRNERYLDE, 20. århundrede.

Højde 129 cm, bredde 61 cm, dybde 44 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 438