SKÅL, Ulrica Hydman -Vallien, 20. århundrede.

475908. SKÅL, Ulrica Hydman -Vallien, 20. århundrede.

Underskrevet.
Højde 11 cm.
Diameter 21,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Underskrevet.
Højde 11 cm.
Diameter 21,5 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 304