MARCO MARAN. Barstole, 2 stk, krom og polycarbonat, "X3", Knoll Studio, 2005.

475779. MARCO MARAN. Barstole, 2 stk, krom og polycarbonat, "X3", Knoll Studio, 2005.

Sæder i formstøbt, transparent grønfarvet polycarbonat med inkluderet gittermønster. Benstøtte i forkromet stål. Ryghøjde 106 cm, benvidde 52 cm.

Brugsslitage, ridser, små dele med revner indesluttet i støbemassen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.127