OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på Panel, signeret Nobling og dateret 1945.

475603. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på Panel, signeret Nobling og dateret 1945.

"Strandparti Werkö", højde 17 cm, bredde 22 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 683