SPEJL, forgyldt, med konsolbord, 18/1900 tallet.

475427. SPEJL, forgyldt, med konsolbord, 18/1900 tallet.

Spejl med slebet kant. Højde 156 cm, bredde 55 cm Bord med stenplade, bredde 62 cm, dybde 31 cm, højde 50 cm.

Brugsslitage, afvisning, beskadigelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 436