VEDHÆNG, 3 stk, sølv.

VEDHÆNG, 3 stk, sølv.
4754002. VEDHÆNG, 3 stk, sølv.

1 vedhæng med miniature portræt
1 medaljon
1 vedhæng med cabochonskåret rav
Højde 23-65 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 medaljon
Højde 23-65 mm.

Brugsslitage.

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
Smycken
Antal besøg: 134