UNIFORM BRUSNING TIL SØBEFICKER M/1824.

475311. UNIFORM BRUSNING TIL SØBEFICKER M/1824.

Bladætset, forgyldt, blåneret dekoration af Karl XlV Johans monogram.
87 cm, klinge 74,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

87 cm, klinge 74,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.575