FERDINAND LEGER. Grafisk tryk, papir, midten af det 20. århundrede.

475185. FERDINAND LEGER. Grafisk tryk, papir, midten af det 20. århundrede.

Signeret i printet, højde 49 cm, bredde 65 cm.

pletter på indersiden af glasset og eventuelt på papiret, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.007