SLAGBORD, 1800/1900-tal.

SLAGBORD, 1800/1900-tal.
474620. SLAGBORD, 1800/1900-tal.

Hvidmalet. Afrundede slag. Rammen med æske. Længde 110 cm, bredde 39 cm (total bredde 116 cm), højde 74 cm.

Brugsslitage. Mindre farvetab og slidmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 521